8 października 2017 r.

, zawartość2, Pozostawić komentarz.

Nadciśnienie tętnicze jest szczególnie potwornym przeżyciem. Patologia, która przez długi czas rozprzestrzenia się bez podstawowych wskazań, powodując rujnujący wpływ na strukturę układu krążenia. Przez cały proces, po pewnym czasie, po jakimś czasie prawdziwe powikłania powodują, że rutynowo powoduje śmierć. W 90% przypadków nadciśnienie tętnicze wywołuje zawał serca, powodując zablokowanie żył, co zwiększa ryzyko wyczerpania mózgu. Pomoc na całym świecie pozwala zwalczać objawy zanieczyszczeń, a firma farmaceutyczna aktualizuje leki, które mogą powstrzymać zmiany w nadciśnieniu tętniczym.

Nadciśnienie tętnicze jest stanem, w którym ciśnienie krwi osiąga 140/90 mm Hg u jednej osoby i więcej. Przyczyna tego stanu może mieć wiele składników: choroby układu hormonalnego, zaburzenia hormonalne i waga, patologie w narządzie, brak pożywienia stałego, przykłady zachowań negatywnych, a nawet okropne warunki ekologiczne. Jeśli zauważysz negatywne skutki takiego stanu rzeczy, nie uważaj, aby nie było światła na tę okoliczność; Normalife pomoże Ci wydostać się z tego ryzyka.

Nadciśnienie tętnicze jest stanem, w którym u mężczyzny obserwuje się stały wzrost pulsów przy 140/90 mm Hg. Przyczyny tego stanu mogą być wiele: infekcje ramion hormonalnych, dyspersje hormonalne, patologie narządów wewnętrznych, niezdrowość, negatywne wzorce zachowań, a nawet złowieszcze warunki środowiskowe. Skutki schorzenia w rzeczywistości osłabiają samopoczucie człowieka i są to objawy towarzyszące:

Migreny z nadciśnieniem tętniczym mogą zdarzyć się nagle, wyraźnie na określony czas. Pacjenci odczuwają ból w tylnej części głowy, pulsujące uczucie, migrenę w głowie i zauważają, że ból przykrywa głowę w ciasnym klimacie. Wrażenia agonizujące nasilają się nawet przy niewielkim wysiłku fizycznym, poruszając się lub przechylając głowę. Taki stan może połączyć ból serca, rozpad psychicznego stanu, uraz słuchu, osłabienie wzrokowe.

Leki przeciwdrobnoustrojowe Normalife's są zabiegiem homeopatycznym, zaplanowanym w celu standaryzacji wagi i regeneracji żył. Nadciśnienie tętnicze jest prawdziwą plagą dzisiejszego społeczeństwa, a nawet do 30% dorosłej populacji na planecie doświadcza tego stanu. Z wiekiem, penetracja choroby rzadko wzrasta, a w wieku 60 lat nadciśnienie tętnicze jest stale analizowane w poszukiwaniu opieki rekonstrukcyjnej. Niektóre jego składniki to między innymi

Normalife ma zasadniczo typowe składniki, które są akceptowalne dla ludzkiego organizmu. Substancja nie ma żadnych działań niepożądanych, dlatego nie musisz się martwić o przyszłe problemy. Jest to BEZPIECZEŃSTWO. Używając go, należy zachować poniższe ulepszenia:

Gotas Normalife jest lekiem homeopatycznym, którego działanie naprawcze wynika z koncentratów roślin leczniczych, bioflawonoidów i innych roślin pospolitych. Przed rozpoczęciem leczenia należy dokładnie przeczytać wskazówki dotyczące stosowania produktu i omówić je z lekarzem specjalistą, który podzieli się z nim stosowaniem leku. Lekarz może wspierać stosowanie leków jako samodzielnego operatora lub włączyć je do oszałamiającego leczenia nadciśnienia tętniczego i wybrać z osobna najbardziej idealny tryb leczenia.

Rośliny (trawa San Juan, wierzba, ginkgo biloba, kasztan koński), które łagodzą skutki stresu, oczyszczają lenistwo i dyskomfort. Dobrze przystosowują się do problemów związanych z lękiem i odpoczynkiem, mają prosty wpływ na uśmierzanie bólu.

Wyciąg z igły i kora modrzewiowa. Zawiera naturalne kwasy, garbniki, bioflawonoidy, witaminy. Każda z tych części pozytywnie wpływa na stan pacjentów nadciśnieniowych, ponieważ pomagają oczyścić naczynia z toksyn, wyrzucić trucizny z ciała i poprawić ruch serca.

Koncentrat rogu mięśniowego (pantov). Substancja usuwana z renifera ma właściwości regeneracyjne, zmniejsza poziom cholesterolu we krwi, wzmacnia żyły, poprawia procesy metaboliczne i zapobiega starzeniu się organizmu.

Jadowity jad pszczeli. Ta właściwość poprawia krążenie krwi, utrzymuje rozwój krążenia krwi w naczyniach, łagodzi obrzęk i wzmacnia mięśnie sercowe.

Obecnie dostępnych jest niezliczonych towarów, które zostały oddzielone, dlatego należy zachować większą ostrożność i ostrożność wobec takich produktów. Oryginał produktu jest dostępny online na stronie internetowej marki. Są one zbierane

Dla wielu narzędzi do odchudzania, ale wszystkie mają krótkoterminowy efekt. Preparat Fito Spray jest prawdziwym przełomem w walce z otyłością.

Jest to zupełnie nowy produkt stworzony z myślą o kobiecym urodzie i atrakcyjności. Od tej pory nie jest to duży problem. Jestem przekonany, że zawdzięczamy to ich własnym doświadczeniom. Przez długi czas cierpiałem na nadwagę. Nie pomagałem również w odżywianiu się. Nawet surowe ograniczenia w spożyciu żywności nie przyniosły prawidłowych rezultatów. Moja waga lub pozostała taka sama, albo nadal rosła. Jednocześnie próbowałem innego odchudzania. Używam specjalnej maści, żelu, tabletek po napojach, pić suplementy diety, ale nie mają pożądanego efektu.

Pomógł mi w walce z otyłością jest tylko przygotowanie Fito spray. Nie jest to zaskakujące. Kiedy zacząłem bliżej przyglądać się tym produktom, odkryłem, że spryskiwacz został wykonany w całości z naturalnych składników. Jego formuła jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które chcą schudnąć i nie szkodzić Twojemu ciału. Składniki aktywne są narzędziami do użycia w prostej puszce.

Aby skorzystać z preparatu wystarczy otworzyć pokrywę wkładu i rozpylić spray do ust. Substancje czynne do błony śluzowej jamy ustnej i zaczynają przenikać do organizmu, oddziałując na procesy metaboliczne. Pozytywne efekty można odczuć po pierwszym tygodniu leczenia. Zmniejszony apetyt, waga w żołądku uczucie lekkości i komfortu.

Fito Spray otrzymał międzynarodowy certyfikat jakości. Oznacza to, że produkt działa na etykiecie i jest całkowicie bezpieczny dla ludzkiego ciała.

Producent umieścił w sprayu są użyteczne substancje, które przyroda nadała naturze. Środki zaradcze są częścią ekstraktów ziołowych i olejków eterycznych. Są naturalnym sposobem na opanowanie silnego uczucia głodu, przyspieszenie metabolizmu w organizmie i spalenie nadmiaru tłuszczu. Fito Spray składa się z następujących elementów:

Wszystkie te składniki, które są częścią składową utraty wagi, powodują, że organizm pracuje w nowy sposób. Aktywuje metabolizm. Wraz z nabyciem Fito Spray wszystkie organy zaczynają pracować ciężej, spalając tłuszcz, poprawia proces metabolizmu węglowodanów. Jest to łatwe, jest dodatkowa witalność, ale nie dodaje się wagi.

Z doświadczenia przekonałem się, jak łatwo jest schudnąć przy pomocy tego narzędzia. Szkoda, że nikt dotąd nie wiedział o tak cudownym lekarstwie.

Wszystkie oceny tego produktu utrata masy ciała są pozytywne. Jestem pewien, że jej niezawodność, ponieważ była nadwagą i dzięki sprayowi mogła stracić trzydzieści kilogramów. Nie musisz uczęszczać na intensywny trening fizyczny, ograniczać się do jedzenia ani biegać rano. Wystarczy tylko wstrzyknąć zawartość puszki do ust i zrobić dla siebie zwykłe rzeczy.

Kupujący Fito Spray ciągle zauważa, że użycie tego narzędzia nie wpłynęło na rytm ich życia. Poszedłeś również do restauracji, zrelaksowałeś się z przyjaciółmi, mógłeś sobie pozwolić na zjedzenie dodatkowego kawałka ciasta i nie dodawałeś wagi. Wiele z nich zmniejszyło apetyt, co również dało pozytywny wynik na drodze do utraty masy ciała.

Ponadto spray ma przyjemny, miętowy smak, który utrzymuje się przez długi czas po połknięciu. Wielu kupujących twierdziło, że w ten sposób również świetnie odświeżający oddech.

Kobiety są najbardziej pochlebiającymi kobietami, które mówią o tym przygotowaniu. Wszyscy ci, którzy użyli sprayu mogli odzyskać zużytą wcześniej formę. Starsze spódnice nie zbierają już pyłu na półce. Po pozbyciu się nadwagi wszystkie dziewczyny powiedziały, że znów zakładają ubrania, były kilka lat temu. Teraz przywróć jej smukłe ciało.

Negatywne oceny - nie. Wady opryskiwacza można przypisać wyłącznie jego mentolowemu smakowi. Jeśli nie lubisz smaku, to oczywiście może to być problem dla Ciebie. Wszystko inne odbywa się na najwyższym poziomie. Preparat przeznaczony jest dla ludzi.

To narzędzie służące do odchudzania nie jest sprzedawane w aptekach w Niemczech. Brak aerozolu w aptekach ze względu na fakt, że nie jest on lekiem. Można go kupić tylko na oficjalnej stronie internetowej:

Odniesienie do sprawdzonego oficjalnego miejsca

Dostępny w cenie odchudzanie sprayu. Należy pamiętać, że wiele podróbek jest na sprzedaż. Nie szukaj więc Fito na innych stronach spryskiwacza.

To narzędzie jest jedynym sposobem, aby szybko schudnąć bez uszkodzenia ciała, przynieść swoje

General hammer toe details. Onion as well as advanced hammer toes age, more and more commonly at the beginning, later onwards more and more aesthetic activity cloudy lábelváltozás. The toes of the hammer introduction, web cam, transverse tube and/or result of prolapse longitudinal vaulting is actually produced, in this case, the movement of the húzásiránya lábujjat has transformed. The first finger, which simultaneously increases in the lábhát of alapperce, the 2nd, or középperc the feet pressers towards the curved posture.

So is actually. karomtartás, which results from the finger junction between the fund as well as középperce footwears often drive, strippers, thus inflammation, calluses. (body). Like so many other complications, the onion and also hammer feet is in fact even more a result of ártalomegyüttes between civilizations generally creates a decline in the final fixed piping of the foot triggered by disturbances.

The camera and the introduction in the list below the factors of our team could hammer on legs:.

If you are already in childhood years are in camera feet or hammer, structural received structural is the story, which is in fact more supplemented by the results of these.

The onion as well as the hammer feet are frequently linked to other foot questions even begin static: the PET center line-in some flowing, commonly in districts that make it impossible to talpfájás.

The colossal, inflamed nails often happen in the öregujjnak the rest of the fingers facing the edge of the great foot, for it perishes and (II) hands pressed against each other. Corns, calluses, gel reactions Motion Free forum defends the body's system, while the prolapse vault due to the person's sewing part, which is not suitable for the load-lágyrésze.

Whether the sinking of the harántboltozat between the foot components due to periosteal irritation of the metatarsal fejecsen extreme pressure (III) can occur, leading to areas to attend there because of the noticeable motion free sturdy stomach forum highly robust motion. Management of the traditional therapy of hammer toe pound toe pound toe. When it comes to a safe known prolapse camera and/or hammer toe to avoid personal computer developed on the basis of talpvizsgálat personal talpbettet.

However, the results of the separate sole includes the lábtorna and the rehabilitation of the single-family house. Saroktájeki plantar tendon Achilles tendon, or even in the case of discomfort around the unique stretching notice Motion Free forum advice of physical exercises can easily help pain management. The exercises above are actually physiotherapist exercises indicate you with our patients.

Nevertheless, in order to ensure that the excellence of physics exercises at home, everyone often has to. If the webcam as well as the inflammatory skin layer layer shrink the tube between the state, which would in fact be a gel free motion notice highly painful inflammation notice of the regional kipirosodna and also medicine. I have chosen webcam and/or hammer feet, surgical treatment could offer you the significant and durable solution.

Common toe distortions due to the downward trend of the France Motion Free lower leg creme harántboltozatának due to the downward trend of the France Motion Free lower leg creme disturbs the difference of the toe, flexing and also put severe strain on the muscles, leading to the alapperc of the lábhát, while the third and also 2 minutes on the soles of the feet. Between the Foundation, but also the középs?perc coming out of the junctions are usually broken, so the shoes there are certainly shoes created.

The skin could become very unpleasant and elgennyedhet. At the preliminary stage, comfortable shoes and also questions Motion Free price creamy down payment as a whole. In more extreme cases, surgery is really necessary. Typical best foot hammer toes II III best foot at the tip of his fingers. The ligament is actually much shorter in comparison to it must be, so the joint bones of hands rise. Very generally, the skin layer enlarges considering that "between 2 fires".

Anesthesia of female conductors of the Oberst hammer of m?tekor feet. Kissebészeti during the surgical procedure can be performed under regional anesthesia, which sebfelszín as well as the shallow depth, due to the cream France Motion Free price of the short duration of the operation as well as to perform certainly no need for exclusive m?t?i adjustment. So a well-equipped office, outpatient treatment in the context. In the anesthesia of Conor's medical procedure nails. In this situation, the hands under influence used to offer a 2-page anaesthetic injection. Therefore, therefore

Wizyta u lekarza trwa krótko a Ty masz wiele pytań? Wiedza o regeneracji nerwów i poprawie funkcji mięśni odnerwionych metodami FES i EMG – biofeedback jest mało rozpowszechniona. Stosowanie tych metod może pomóc w powrocie do zdrowia, ale wymaga Twojego działania. Zacznij od małego kroku – przeczytaj ten artykuł.

Zaburzenia czynności mięśni i ukrwienia mogą powstać z wielu przyczyn:
urazów mięśni i nerwów, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, udaru mózgu, przepukliny oponowo-rdzeniowej, mózgowego porażenia dziecięcego, cukrzycy, SM lub innych. Skutek jest podobny – mięśnie słabną, zanikają lub nie reagują prawidłowo, utrzymuje się spastyczność. Pogarsza się też ukrwienie, pojawiają się bóle, odleżyny lub trudno gojące się rany.

Zaburzenia ukrwienia na skutek nieczynności mięśni lub zmian neuropatycznych mogą powodować:
owrzodzenia podudzi, trudno gojące się rany, zimne stopy i dłonie, choroba Raynauda, chromanie przestankowe, męczliwość lub wzmożone napięcie mięśni, stany zapalne i przerost prostaty, zapalenia dolnych dróg moczowych.

Jeżeli jeden z wymienionych objawów dotyczy Ciebie lub bliskiej osoby, a dotychczasowe leczenie nie przyniosło oczekiwanych efektów – poznaj stymulację funkcjonalną (FES). FES to rodzaj łagodnej elektrostymulacji, wspomagającej organizm w procesach regeneracji nerwów, mięśni i innych tkanek oraz łagodzenie bólu. Można ją stosować wiele godzin dziennie, również u osób nieprzytomnych i pacjentów w stanie śpiączki.

EMG-biofeedback jest uznaną metodą diagnozowania i terapii wiotkich i spastycznych niedowładów mięśni. Umożliwia wizualizowanie nawet niewidocznych gołym okiem skurczów mięśni i pozwala na obniżanie spastyczności poprzez wzmacnianie ośrodkowych mechanizmów sterowania skurczem. Wystarczy ćwiczyć ok. 15 – 30 minut, przynajmniej dwa razy dziennie. Urządzenia do FES i BFDB są przenośne, bezpieczne i tanie. Ćwiczysz w domu, szpitalu lub ośrodku rehabilitacji, bez uciążliwych dojazdów czy dowożenia pacjenta na zabiegi.

W przypadku zaburzeń czynności mięśni warto wykonać badanie EMG-biofeedback i określić zakres kontroli skurczu i parametry stymulacji. O ruch w stawach czy pionizację musisz zadbać pod okiem rehabilitanta. FES ułatwi mu pracę dzięki złagodzeniu spastyczności oraz wzmacnianiu mięśni przez dziesiątki minut w ciągu dnia.

Od ponad 10 lat dostarczamy urządzenia do FES i EMG-biofeedback pacjentom i ośrodkom klinicznym. Oferujemy zestawy z różnymi typami elektrod i polską instrukcją obsługi. Jeżeli odwiedzisz nasz gabinet, w badaniu EMG-biofeedback – określimy właściwe parametry stymulacji. Tylko stosując nieprzerwaną rehabilitację można wiele osiągnąć. Nikt nie wzmocni mięśni za Ciebie a odbudowa zdolności sterowania skurczem wymaga czasu i ćwiczeń.

 

Choroby genetyczne to portal informacyjny. Poznaj z nami najbardziej powszechne jednostki chorobowe, szanse wyleczenia, rodzaje diagnozy i najczęstrze symptomy tych trudnych przypadłości.

Czy zespół Downa można wyleczyć?

Uważa się, że zespół Downa nie należy do grupy chorób, ale jest „naturalną formą ludzkiej egzystencji o odmiennym przebiegu rozwoju niż większość genetyczna z 46 chromosomami”. Tutaj najmłodsi mają potrzeby inne niż zdrowe dzieci, szczególnie umysłowe oraz emocjonalne – te jednak nierozpoznane wcześnie i niezaspokojone doprowadzić mogą do zmian wtórnych – całkowitym brakiem mowy oraz upośledzeniem umysłowym. Należy ocenić poziom możliwości rozwojowych u dziecka celem zwalczenia barier, w tym też tej najistotniejszej jakim jest możliwość porozumiewania się oraz dopomóc chorym, aby dobrze czuli się wśród innych i byli przez nich akceptowani.

Zespół Downa a długość życia

Renomowane pismo „The Lancet” opublikowało artykuł w którym piszą, że osoby chore na zespół Downa dożywają średnio 49 lat (wg danych z 1997 roku – jeszcze w 1983 ten wiek nie przekraczał 25 lat). Jednocześnie wydłużyła się też średnia długość życia ludzi o około 3 lata. Badania te bazowały na zestawieniu zgonów grupy 17800 osób dotkniętych zespołem Downa w latach 1983 – 1997. Czynnikiem poprawiającym długość życia chorych zdecydowanie są takie elementy jak wychowywanie ich w rodzinach, możliwość kształcenia się w normalnych szkołach oraz praca w specjalnych zakładach pracy chronionej. Niestety, wraz z wiekiem istnieje możliwość zachorowania również na chorobę Alzheimera.

Before you own plastycznemu, with a lot of care all presume. The right selection of experts and experts after the examination. Think about what you expect after breast surgery and carefully with your doctor. The professional will tell you if your request is possible and just what strategy.

Conscious choice on breast surgery. This is a good time to earn a basic expense: what I have acquired they just extinguish what I'm going to risk. First of all, you will have to count with it, because the final result of the treatment may be different from waiting for it. After the second plastic surgery is a costly business, look at if you really want to spend that much money...

The solution also on other essential activities. If it is not pain sensations, who shows up after serious medical assistance a problem? You will be able to endure the post-operative treatment regimen, for example. the obligation to wear special clothes permanently obciskaj?cego? If, despite the many adjustments in the appearance of the chest - do you allow the marks that are in fact an all-natural consequence of a plastic surgeon's interference?

And finally, one of the most important characteristic: you must take into account the likelihood of postoperative complications or complications related to the use of anesthesia, due to the fact that these, as you recognize it, can occur despite the ideal preparation for surgery procedure.

How can you choose a bust surgeon? You need to know if the plastic surgeon has the necessary certifications and comes from the Polish community of musician surgeons and focuses on a surgical operation, which you want to give up. Know more precisely what other people's views are on this subject (there are online forums)...

The excellent doctor must describe exactly what you can expect after the procedure, to address all your concerns, provide a complete planning procedure as well as the Fly Bra Bra results likely, detailed in detail what it actually did, what are the possible complications and also exactly how the center is actually prepared to give you safely. You will also have to discuss with you the inspiration that led you to make a selection review Fly Bra France review on a surgical operation...

Residence once again filter everything. Assess whether the doctor did indeed provide specific actions review Fly Bra review Bra bra but also large, whether he or she was interested in this your health and well-being or not insured a lot of, or even make use of the "most beautiful","craft", etc....

Breast augmentation bust. The glandular tissue or pectoral muscle tissue is usually implanted with the Fly Bra bra implant, which is filled with silicone. To perform the operation under general anesthesia, the surgeon requires OK. hrs. It continues to be in a moment of installation. Even if this rarely happens, allergies can develop after surgical treatment on an international physical body.

The stitches are removed after 2 weeks or even administer the stitches absorbent. However, before that review Fly Bra France review happens, you must wear a bra as well as the bust support training does not bring and certainly not sleep on your belly.

After removing all seams and recovered bra parts, wear them 24 hours a day for at least 6 weeks after surgery. Kind of bounces back after 2-3 months. Directly comments Fly Bra forum comments directly after the intervention, new breasts may seem a little swollen, less responsive to touch. Many of the symptoms. For the procedure it was necessary to pay 1000 7-8.

Possibility of breast enlargement. Is the most recent way as well as minimally invasive to the development of the chest. The procedure uses a thick gel containing stabilized hyaluronic acid, which is a Fly Bra comments an essential architectural element of the skin tissues, subcutaneous, of the whole. The gel remains in the body 1 to 2 years, relying on the disorder of soft cells, age, how to live and also exercise.

This preparation is effectively used for field focus, e. g. boob smoothing of breast imbalance. in the case of genetic problems. For best results when you zoom in breast proportionally, if for example. with a dish and our desire to reach B. Gel are infused under district anesthesia or even intravenous under the mammary gland. The execution of the technique is simulated

Joint pain is very common today and bothers almost everyone. It's because we are living in a frenetic time and we want to do as many things as possible, often with stress and haste. The result is pain in the musculoskeletal system, muscles and joints. Joint wear and tear is a major problem that presents a risk of hospitalization and lasting effects. We have tried to identify different treatment options. As we prefer completely natural products, we have found the Motion free cream. Let us describe it in more detail.

Find the price Show product reviews from users

Joint pain increases with age. Age, however, is not the only factor. If you have the following symptoms, it's time to work it out:

It is very important to resolve problems as soon as possible and not to postpone treatment. You can try several treatments, starting with the less aggressive ones based on natural ingredients. But if they don't help, you should see a doctor.

One of the forms of treatment is MotionFree cream, which is now available. Helps to relieve pain and inflammation. It can be used in the course of a disease (difficulties), but also as a preventive measure. It is suitable for people with arthritis, osteoarthritis and osteochondrosis.

You can use this product in a single application or daily without worrying. It has wide effects and a 100% natural composition. The manufacturer states that the product is very effective and has been tested by professionals.

Olive oil is very popular, especially in the kitchen. However, it has broad spectrum use not only internally, but also externally. We can use it to have beautiful hair and skin. Olive oil can also help in case of joint pain. It restores the walls of blood vessels and contributes to bone tissue regeneration. Olive oil dissolves the ingredients of the cream and mixes them more quickly.

Beeswax, among other things, relieves joint pain and helps with many other problems. This famous bee product is widely used in the cosmetic, food and pharmaceutical industries.

Another component of this product is bee venom. It regulates the internal blood circulation in the vascular system. It also helps restore bone tissue and blood vessel walls.

Propolis is another bee product included in this cream. Propolis extract helps dilute blood, prevents circulation problems and stimulates metabolism.

Other ingredients include vitamins B and C, wax moth extract that tones the vessels in the joint area and cedar, which improves blood circulation.

Its application is very simple. However, you should know that the problems will not go away immediately. It is important to use Motion Free regularly and, in more serious cases, for a long period of time. Simply spread a little cream over the affected area and massage well. All ingredients will reach the cartilage and should not come into contact with clothing or sheets. It is therefore advisable to apply Motion Free on the skin and wait a while until it is absorbed. It is recommended to use three times a day. This product has received several awards and certificates.

This product can only be purchased online. Simply fill out the form with your name and phone number and wait for a customer service representative to contact you to finalize the order and answer any questions. You can pay cash on delivery. MotionFree is not available at pharmacies.

We have found several opinions and ratings on different websites and forums. They are generally positive. This product is attractive for its composition and worth trying.

Show more reviews Go to the official seller website